Ukrainian English
Звернення директора Інституту
Про інститут
Співпраця з регіонами
Психіатричні та наркологічні служби в регіонах України
Карти психіатричної та наркологічної служби України
Міжнародна співпраця
Рада молодих вчених
План роботи
Діяльність
Журнал "Архів Психіатрії"
Про журнал
Авторам
Вимоги до публікації статей
Контакти
Архів
Наукова бібліотека
Бібліотечний фонд
Методичні рекомендації
Статті
Буклети
Дисертаційний фонд
Автореферати дисертацій
Звіт про роботу наукової бібліотеки
Міжнародний медичний спеціалізований науково-практичний журнал
Про журнал
Авторам
Вимоги до публікації статей
Контакти
Архів
Телефонний довідник
Статистичні дані
Реєстр державних закупівель
Клінічні протоколи та настанови у галузі охорони психічного здоров'я
Аутизм
Депресія
Епілепсія
ПТСР
Деменція
Гендерна дисфорія
Державний формуляр лікарських засобів

mod_vvisit_counterСьогодні21
mod_vvisit_counterЗа тиждень782
mod_vvisit_counterЗа місяць1894
mod_vvisit_counterЗагальна кількість відвідувачів188893

Online : 3
Дата: 2017-12-16 03:41
  • Шановні колеги! Пропонуємо вам взяти участь у опитуванні щодо розладів харчової поведінки

  • Попередній захист кандидатської дисертації Блажевич Ю.А.

  • Презентація Центру обміну технологіями у сфері залежностей в Україні

  • 3 листопада відзначає ювілей Директор Українського НДІ соціальної і судової психіатрії та наркології МОЗ України доктор медичних наук старший науковий співробітник Ірина Яківна Пінчук

  • VII Львівські психіатричні зустрічі: Українська психіатрія: Quo Vadis? 27-28 жовтня 2017, м. Львів

  • Співробітники УНДІ ССПН МОЗ України взяли участь у XVII-му Міжнародному Конгресі з психіатрії WPA 8–12 жовтня, Берлін, Німеччина

  • UNA Partnership announced the First Research Course for Early Carrier Mental Health Specialists and Students

  • Конференція Європейської ради з питань розладів харчової поведінки (ECED) 7-9 вересня 2017, Вільнюс, Литва

2

У МОЗ України пройшла зустріч делегації експертів ЄС, серед яких координатор сектору Кароль Шошо та міжнародні експерти Мауріціо Варанесе та Анітта Хіппер, із заступником Міністра охорони здоров'я України – керівником апарату Альоною Терещенко. Консультації відбулися у рамках експертної місії ЄС для оцінки прогресу України в імплементації критеріїв другої фази Плану дій щодо лібералізації ЄС візового режиму для України по Блоку 3 – Громадський порядок і безпека.

Захід пройшов за участі директора Департаменту медичної допомоги МОЗ України Світлани Хотіної, керівника ДУ «Український моніторинговий та медичний центр з наркотиків та алкоголю Міністерства охорони здоров'я України» Світлани Румянценвої, т.в.о. Голови державної служби України з лікарських засобів Олени Алексеєвої та інших.569

Заступник Міністра охорони здоров'я України – керівник апарату Альона Терещенко зауважила, що зустріч є прекрасною можливістю обмінятися думками та поділитися досвідом щодо формування МОЗ України державної політики контролю за наркотиками, а також прозвітувати про виконану роботу у рамках виконання другої фази Плану дій з лібералізації візового режиму.

Альона Терещенко повідомила про перебіг імплементації МОЗ України, МВС України та ДСКН України державної політики контролю за обігу наркотиків у 2014 і 2015 роках та план заходів на 2015 рік по реалізації Стратегії державної політики з наркотиків на період до 2020 року.

Сторони обговорили імплементацію плану дій з імплементації Концепції створення системи моніторингу у сфері незаконної торгівлі наркотичними засобами та прекурсорами (схваленої розпорядженням Кабінету Міністрів України від 4.07.2012р. №534-р), надання інформації стосовно достатньої бюджетної підтримки, імплементацію Указу Президента України від 06.04.2011р. №370 «Про створення Державної служби України з контролю за наркотиками» та розпорядження КМУ від 10.09.2014 №442 «Про оптимізацію системи центральних органів виконавчої влади»; а також оновлення інституційної структури після об'єднання ДСКН України та ДСЛЗ України.

Заступник директора з питань організації допомоги ВІЛ-інфікованим ДУ «Український центр контролю за соціально небезпечними хворобами МОЗ України» Лариса Гетьман прозвітувала про виконання державної програми протидії ВІЛ/СНІД в Україні та стан надання інформації стосовно співпраці з правоохоронними органами у наданні конфіденційної інформації про програми ЗПТ.

Директор Українського науково-дослідного інституту соціальної і судової психіатрії та наркології МОЗ України Ірина Пінчук розповіла про проблемні питання державної політики в галузі охорони психічного здоров'я в контексті євроінтеграційних процесів та міжнародних зобов'язань України.

За результатами своєї поїздки експерти ЄС визнали, що МОЗ України дотримується усіх норм у сфері державної політики контролю за наркотиками.

Прес-служба МОЗ України

 

Банер
Банер
Банер
Банер
Центр Ізотерапії
Про журнал
QR-Code dieser Seite