Ukrainian English
Звернення директора Інституту
Про інститут
Співпраця з регіонами
Психіатричні та наркологічні служби в регіонах України
Карти психіатричної та наркологічної служби України
Міжнародна співпраця
Рада молодих вчених
План роботи
Діяльність
Журнал "Архів Психіатрії"
Про журнал
Авторам
Вимоги до публікації статей
Контакти
Архів
Наукова бібліотека
Бібліотечний фонд
Методичні рекомендації
Статті
Буклети
Дисертаційний фонд
Автореферати дисертацій
Звіт про роботу наукової бібліотеки
Міжнародний медичний спеціалізований науково-практичний журнал
Про журнал
Авторам
Вимоги до публікації статей
Контакти
Архів
Телефонний довідник
Статистичні дані
Реєстр державних закупівель
Клінічні протоколи та настанови у галузі охорони психічного здоров'я
Аутизм
Депресія
Епілепсія
ПТСР
Деменція
Гендерна дисфорія
Державний формуляр лікарських засобів

mod_vvisit_counterСьогодні39
mod_vvisit_counterЗа тиждень651
mod_vvisit_counterЗа місяць2460
mod_vvisit_counterЗагальна кількість відвідувачів182215

Online : 3
Дата: 2017-10-21 14:15
  • UNA Partnership announced the First Research Course for Early Carrier Mental Health Specialists and Students

  • Науково-практична конференція з міжнародною участю «Психіатрія XXI століття: проблеми та інноваційні рішення» (27–29 квітня 2017 р., м. Київ)

  • Співробітниками Інституту організовано науково-практичний симпозіум на Конгресі Німецької Асоціації психіатрії, психотерапії та психосоматики (DGPPN)

  • 10 жовтня – Всесвітній день психічного здоров’я

  • Відзначив свій ювілей Президент Асоціації психіатрів України, правозахисник, громадський діяч Семен Фішелевич Глузман.

  • Співробітники інституту пройшли стажування в Ізраїлі за програмою «Комплексна стратегія контролю над наркотичними речовинами»

  • Зсередини ART BRUT

  • Прийнято рішення Конституційного Суду України за поданням Омбудсмена щодо неконституційності примусової госпіталізації недієздатних осіб

DSCN4935

«Започаткували цю ініціативу актори Львівського академічного театру, які минулого року вийшли на сцену у Будинку вчителя разом з нашими друзями-пацієнтами, – розповів голова оргкомітету, головний психіатр Полтавщини Віталій Закладний. – Разом вони зробили виставу «Триптих», де сценарій, декорації, головні ролі виконували пацієнти психіатричних лікарень. Відтоді запропонували проводити подібні фестивалі і в інших областях. Через творчість людині значно легше адаптуватися у суспільстві, а суспільство може і має звернути увагу на те, що люди з особливими потребами мають такі ж проблеми, як і решта, і вони також наділені винятковими талантами. На Полтавщині майже 38 тисяч людей з особливими потребами живе поміж нас. І сьогодні деякі з них демонструватимуть свої таланти. На сцену вийдуть також і професійні актори, і лікарі. Потрібно долати стигматизацію, яка існує».DSCN4854

Підопічні інтернатних, медичних закладів та центрів соціально-побутової реабілітації Полтавщини, діти і дорослі представили свої творчі доробки. Перед глядачами виступили вихованці Андріївської спеціалізованої школи-інтернату для дітей, які потребують корекції фізичного та розумовогот розвитку, а також самодіяльний театр «Дзвіночок» Полтавського навчально-реабілітаційного центру Полтавської облради, де грають діти з синдромом Дауна. Лікарі-інтерни кафедри психіатрії Української медичної стоматологічної академії представили уривок з «Енеїди».

«Дивлячись на такі заходи, на те, як готуються ці люди і їх викладачі, і як сердечно та жваво реагують глядачі, переконуєшся і відчуваєш, як любов проявляється поміж нас, – підсумував враження Архієпископ Полтавський і Кременчуцький Федір, який відвідав фестиваль. – На глибоку повагу і захоплення заслуговують лікарі та педагоги, які вклали свої сили і душу, щоб допомогти підопічним і підтримали їх творче вираження».

Прес-служба МОЗ України

Банер
Банер
Банер
Банер
Центр Ізотерапії
Про журнал
QR-Code dieser Seite