Ukrainian English
Звернення директора Інституту
Про інститут
Співпраця з регіонами
Психіатричні та наркологічні служби в регіонах України
Карти психіатричної та наркологічної служби України
Міжнародна співпраця
Рада молодих вчених
План роботи
Діяльність
Журнал "Архів Психіатрії"
Про журнал
Авторам
Вимоги до публікації статей
Контакти
Архів
Наукова бібліотека
Бібліотечний фонд
Методичні рекомендації
Статті
Буклети
Дисертаційний фонд
Автореферати дисертацій
Звіт про роботу наукової бібліотеки
Міжнародний медичний спеціалізований науково-практичний журнал
Про журнал
Авторам
Вимоги до публікації статей
Контакти
Архів
Телефонний довідник
Статистичні дані
Реєстр державних закупівель
Клінічні протоколи та настанови у галузі охорони психічного здоров'я
Аутизм
Депресія
Епілепсія
ПТСР
Деменція
Гендерна дисфорія
Державний формуляр лікарських засобів

mod_vvisit_counterСьогодні39
mod_vvisit_counterЗа тиждень651
mod_vvisit_counterЗа місяць2460
mod_vvisit_counterЗагальна кількість відвідувачів182215

Online : 3
Дата: 2017-10-21 14:15
  • UNA Partnership announced the First Research Course for Early Carrier Mental Health Specialists and Students

  • Науково-практична конференція з міжнародною участю «Психіатрія XXI століття: проблеми та інноваційні рішення» (27–29 квітня 2017 р., м. Київ)

  • Співробітниками Інституту організовано науково-практичний симпозіум на Конгресі Німецької Асоціації психіатрії, психотерапії та психосоматики (DGPPN)

  • 10 жовтня – Всесвітній день психічного здоров’я

  • Відзначив свій ювілей Президент Асоціації психіатрів України, правозахисник, громадський діяч Семен Фішелевич Глузман.

  • Співробітники інституту пройшли стажування в Ізраїлі за програмою «Комплексна стратегія контролю над наркотичними речовинами»

  • Зсередини ART BRUT

  • Прийнято рішення Конституційного Суду України за поданням Омбудсмена щодо неконституційності примусової госпіталізації недієздатних осіб

10405338 10205373357793845 6903707538022722377 n

. Саме тут зібралися молоді та досвідчені фахівці психіатрії, психології, соціальної роботи, журналісти, богослови та всі, для кого важливе питання ПТСР. Всього було зареєстровано близько 300 учасників з різних областей України Львівської, Київської, Закарпатської, Черкаської, Полтавської, Рівненської, Волинська, Чернігівської, Хмельницької, Вінницької, Івано-Франківської, Тернопільської, Чернівецької областей.
Одним із завдань конференції було донести до суспільства, що за певний час, в наше повсякдення повернуться живі свідки війни: воїни, інваліди, діти-сироти, вдови, вимушені переселенці, – і усім цим людям буде потрібно дати допомогу. Практично кожна людина повинна знати що таке депресія, стрес і, навіть, посттравматичний синдром.
Президент Асоціації психіатрів України Семен Глузман у вітальному слові учасникам конференції наголосив, що вже в ХХІ столітті ми були свідками жорстоких воєн, але нам здавалася, що до України така війна не добереться: Югославія в Україні не повториться. «Ситуація ускладнюється тим, що багато українців до кінця не розуміють що це за війна і з ким ми воюємо? Ставлять собі питання: ми воюємо з Росією, чи ми воюємо самі з собою?»
«Не всі рани війни є видимі, втім всі потребують зцілення...»,- з такими словами звернувся до присутніх директор Інституту психічного здоров'я УКУ Олег Романчук. Він наголосив, що основне завдання конференції — підготувати психологів до зустрічі з невидимими наслідками війни, допомогти знайти ліки для тисяч душ зранених війною. За словами Олега 

014

Романчука, все українське суспільство повинно доєднатися, щоб в душах військових, їхніх сімей, дітей, які пережили евакуацію та бомбардування, зміг запанувати мир та з'явилася спрага до життя.
Директор Українського науково-дослідного інституту соціальної і судової психіатрії та наркології МОЗ України Ірина Пінчук розповіла про «Формування системи надання допомоги при ПТСР в Україні», окреслила проблемні питання та подальші кроки для їх вирішення. Головний позаштатний психіатр МОЗ України зі спеціальності «Дитяча психіатрія» Ігор Марценковський розкрив питання як війна впливає на дитину, погляд на проблему через призму психіатрії.
Заступник директора Українського науково-дослідного інституту соціальної і судової психіатрії та наркології МОЗ України Сергій Шум зробив акцент на скільки важливо якість надання психіатричної та психологічної допомоги особам з ПТСР, оскільки в подальшому це вплине на експертні питання.
Наприкінці всі бажаючі могли відверто висловитися, поділитися власними ідеями, переживаннями, почуттями.
Учасники конференції підготували проект резолюції, з яким планують звернутися до влади та державних структур.

Матеріали
Download this file (Резолюція-Львів-2014 25.11.14 (остат.).doc)Резолюція39 Kb
Банер
Банер
Банер
Банер
Центр Ізотерапії
Про журнал
QR-Code dieser Seite