Ukrainian English
Звернення директора Інституту
Про інститут
Співпраця з регіонами
Психіатричні та наркологічні служби в регіонах України
Карти психіатричної та наркологічної служби України
Міжнародна співпраця
Рада молодих вчених
План роботи
Діяльність
Журнал "Архів Психіатрії"
Про журнал
Авторам
Вимоги до публікації статей
Контакти
Архів
Наукова бібліотека
Бібліотечний фонд
Методичні рекомендації
Статті
Буклети
Дисертаційний фонд
Автореферати дисертацій
Звіт про роботу наукової бібліотеки
Міжнародний медичний спеціалізований науково-практичний журнал
Про журнал
Авторам
Вимоги до публікації статей
Контакти
Архів
Телефонний довідник
Статистичні дані
Реєстр державних закупівель
Клінічні протоколи та настанови у галузі охорони психічного здоров'я
Аутизм
Депресія
Епілепсія
ПТСР
Деменція
Гендерна дисфорія
Державний формуляр лікарських засобів

mod_vvisit_counterСьогодні21
mod_vvisit_counterЗа тиждень782
mod_vvisit_counterЗа місяць1894
mod_vvisit_counterЗагальна кількість відвідувачів188893

Online : 3
Дата: 2017-12-16 03:41
  • Шановні колеги! Пропонуємо вам взяти участь у опитуванні щодо розладів харчової поведінки

  • Попередній захист кандидатської дисертації Блажевич Ю.А.

  • Презентація Центру обміну технологіями у сфері залежностей в Україні

  • 3 листопада відзначає ювілей Директор Українського НДІ соціальної і судової психіатрії та наркології МОЗ України доктор медичних наук старший науковий співробітник Ірина Яківна Пінчук

  • VII Львівські психіатричні зустрічі: Українська психіатрія: Quo Vadis? 27-28 жовтня 2017, м. Львів

  • Співробітники УНДІ ССПН МОЗ України взяли участь у XVII-му Міжнародному Конгресі з психіатрії WPA 8–12 жовтня, Берлін, Німеччина

  • UNA Partnership announced the First Research Course for Early Carrier Mental Health Specialists and Students

  • Конференція Європейської ради з питань розладів харчової поведінки (ECED) 7-9 вересня 2017, Вільнюс, Литва


На відкритті першого дня конференції заступник Міністра охорони здоров'я України Наталя Лісневська зазначила, що значення подібного заходу важко переоцінити, оскільки наркоманія загрожує не лише здоров'ю окремої людини, але й добробуту цілої держави. «Зараз триває війна на сході України, і може здатися, що проблема боротьби з наркоманією є не настільки нагальною. Але боротьба з наркотичною залежністю – це війна, яку постійно веде усе людство. Тому ця проблема завжди буде на часі. Наступні покоління мають беззаперечне право на мирне життя без наркотиків».

Голова Державної служби України з питань контролю за наркотиками Володимир Тимошенко подякував присутнім за увагу до заходу та підкреслив його важливість для подолання незаконного обігу наркотиків та зловживань.

Виконавчий секретар Групи Помпіду Ради Європи Патрік Пеннінкс наголосив, що ця науково-практична конференція є актуальною навіть в умовах бойових дій в Україні, та висловив впевненість, що незабаром Україна стане мирною. «Ми сьогодні зібрались тут не для того, щоб надати вам урок, ми хочемо поділитися своїм досвідом», - акцентував Патрік Пеннінкс.

Президент Асоціації психіатрів України Семен Глузман висловив думку, що суспільство ніколи не зможе побороти наркоманію остаточно і до кінця, адже змінюватимуться покоління і часи, але питання залежностей залишатиметься наболілим. Проте проблема наркоманії може бути редукована завдяки зусиллям спільноти.

Конференція проходить у форматі пленарних засідань, паралельних тематичних сесій, круглих столів, експертних дискусій, майстер-класів та тематичних лекцій. В ході обговорень розглядаються складові скорочення попиту на наркотичні препарати, профілактики їх вживання та лікування і реабілітацію наркозалежних. Із доповіддю «Реалії і потенціал чинної системи надання медико-соціальної допомоги пацієнтам із залежністю від психоактивних речовин» виступила Ірина Пінчук – директор Українського науково-дослідного інституту соціальної і судової психіатрії та наркології МОЗ України.IMG 0246

Довідка:

У 2013 році Урядом України прийнято Стратегію державної політики щодо наркотиків на період до 2020 року. Особливий фокус у Стратегії приділяється розвитку і всебічному застосуванню науково-обгрунтованих методів профілактики вживання наркотиків, лікування, реабілітації та ресоціалізації наркозалежних, запобігання негативним медико-соціальним наслідкам зловживання наркотиками. У Стратегії також наголошується на посиленні міжнародної співпраці та науково-дослідного супроводу реалізації наркополітики в Україні.

Відповідно до пріоритетних завдань, визначених Стратегією, Державна служба України з питань контролю за наркотиками спільно з Міністерством охорони здоров'я, за підтримки Управління ООН з наркотиків і злочинності, Групи Помпіду Ради Європи, планує проведення конференції «Скорочення попиту на наркотики – обнадійлива перспектива оздоровлення людського життя».

Прес-служба МОЗ України

Банер
Банер
Банер
Банер
Центр Ізотерапії
Про журнал
QR-Code dieser Seite