Ukrainian English
Звернення директора Інституту
Про інститут
Співпраця з регіонами
Психіатричні та наркологічні служби в регіонах України
Карти психіатричної та наркологічної служби України
Міжнародна співпраця
Рада молодих вчених
План роботи
Діяльність
Журнал "Архів Психіатрії"
Про журнал
Авторам
Вимоги до публікації статей
Контакти
Архів
Наукова бібліотека
Бібліотечний фонд
Методичні рекомендації
Статті
Буклети
Дисертаційний фонд
Автореферати дисертацій
Звіт про роботу наукової бібліотеки
Міжнародний медичний спеціалізований науково-практичний журнал
Про журнал
Авторам
Вимоги до публікації статей
Контакти
Архів
Телефонний довідник
Статистичні дані
Реєстр державних закупівель
Клінічні протоколи та настанови у галузі охорони психічного здоров'я
Аутизм
Депресія
Епілепсія
ПТСР
Деменція
Гендерна дисфорія
Державний формуляр лікарських засобів

mod_vvisit_counterСьогодні71
mod_vvisit_counterЗа тиждень1041
mod_vvisit_counterЗа місяць2344
mod_vvisit_counterЗагальна кількість відвідувачів185520

Online : 1
Дата: 2017-11-18 19:19
  • 3 листопада відзначає ювілей Директор Українського НДІ соціальної і судової психіатрії та наркології МОЗ України доктор медичних наук старший науковий співробітник Ірина Яківна Пінчук

  • VII Львівські психіатричні зустрічі: Українська психіатрія: Quo Vadis? 27-28 жовтня 2017, м. Львів

  • Співробітники УНДІ ССПН МОЗ України взяли участь у XVII-му Міжнародному Конгресі з психіатрії WPA 8–12 жовтня, Берлін, Німеччина

  • UNA Partnership announced the First Research Course for Early Carrier Mental Health Specialists and Students

  • Конференція Європейської ради з питань розладів харчової поведінки (ECED) 7-9 вересня 2017, Вільнюс, Литва

  • Науково-практична конференція з міжнародною участю «Психіатрія XXI століття: проблеми та інноваційні рішення» (27–29 квітня 2017 р., м. Київ)

  • Співробітниками Інституту організовано науково-практичний симпозіум на Конгресі Німецької Асоціації психіатрії, психотерапії та психосоматики (DGPPN)

  • 10 жовтня – Всесвітній день психічного здоров’я

DSC 0095

Україна – Німеччина – Польща.
Система охорони психічного здоров'я – курс на євроінтеграцію.

25-26 червня 2014 р. Україну з офіційним візитом відвідала делегація фахівців систем охорони психічного здоров'я Федеративної Республіки Німеччина. Метою візиту було підведення підсумків програми «Партнерство в охороні психічного здоров'я» за 2009 – 2013 роки та визначення планів на майбутнє.

Перший день робочої зустрічі відбувся в Українському НДІ соціальної і судової психіатрії та наркології МОЗ України, де було обговорено результати співробітництва між Україною, Німеччиною та Польщею з питань реформування психіатричної служби в 4 пілотних регіонах України (в м. Києві, Донецькій, Одеській та Львівській областях). Учасники презентували набутий досвід, було високо оцінено напрацювання з обох сторін співробітництва, критично обговорено труднощі, причини виникнення та шляхи їх вирішення. Визначено цілі та перспективи подальшого співробітництва з питань реформування надання психіатричної допомоги в Україні на 2014 рік.

Детальніше...

1

Селекторна нарада головних позаштатних спеціалістів зі спеціальності «Психіатрія» сьогодні відбулась у Міністерстві охорони здоров'я України.
У нараді взяли участь головний позаштатний спеціаліст МОЗ України зі спеціальності «Психіатрія та наркологія», директор Українського науково-дослідного інституту соціальної і судової психіатрії та наркології МОЗ України Ірина Пінчук, представник волонтерської психологічної служби Майдану, кандидат медичних наук Андрій Карачевський і керівники структурних підрозділів із питань охорони здоров'я обласних адміністрацій, психологи і представники громадських організацій. Засідання транслювалося за допомогою телеконференц-зв'язку МОЗ України.

Детальніше...

IMG 2318Психологи консультують постраждалих внаслідок трагічних подій в Україні цілодобово

 Консультаційна психологічно-психіатрична допомога постраждалим внаслідок трагічних подій в Україні надається цілодобово. Про це повідомила головний позаштатний спеціаліст МОЗ України зі спеціальності «психіатрія і наркологія» Ірина Пінчук під час наради з питань медичної, психологічної та соціальної реабілітації постраждалим, учасникам масових акцій громадянського протесту та членам їхніх сімей, що відбулася сьогодні у Міністерстві охорони здоров'я України.

Детальніше...

Банер
Банер
Банер
Банер
Центр Ізотерапії
Про журнал
QR-Code dieser Seite