Ukrainian Research Institute of Social and Forensic Psychiatry and Drug Abuse Ministry of Health of Ukraine

The main Institution of the Ministry of Health of Ukraine

on Social and Forensic Psychiatry

Вітаємо Вас на оновленому web-сайті Українського науково-дослідного інституту соціальної і судової психіатрії та наркології МОЗ України!

 

УкрНДІ ССПН МОЗ України є головною установою в галузі соціальної та судової психіатрії, а також одним з провідних консультативно-діагностичних та лікувальних центрів України.

Український науково-дослідний інститут соціальної і судової психіатрії та наркології МОЗ України було створено у 1984 році як Українську філію Всесоюзного науково-дослідного інституту загальної та судової психіатрії ім. В.П. Сербського.

Основна мета Інституту — сприяти удосконаленню організації системи охорони психічного здоров’я, розробці сучасних науково обґрунтованих методик профілактики, діагностики, лікування, реабілітації та реадаптації пацієнтів з вадами психічного здоров’я, з метою відновлення їх повноцінного функціонування у суспільстві.

В Інституті створено умови для ефективної наукової роботи; функціонують аспірантура, докторантура, Спеціалізована рада із захисту докторських і кандидатських дисертацій зі спеціальності «Психіатрія». Ми підтримуємо наукові зв'язки з багатьма установами охорони психічного здоров'я України й за її межами, зокрема: Німеччини, Великобританії, Литви, Франції, Португалії, Іспанії, Італії, Ірландії, Польщі та інших країн.

Сподіваємось, що наш web-сайт дасть Вам змогу ближче познайомитися з діяльністю Інституту, його життям, здобутками і планами, відчути атмосферу, в якій завдяки творчому підходу співробітників втілюються у життя сміливі проекти та досягаються високі результати.

 

Директор Інституту,

д.мед.н., с.н.с. Пінчук Ірина Яківна

 

 

103, Kirilovskaya Street, building 12, 04080, Kiev

+380 44 468-3215

undisspn@ukr.net

 

 

(C)

2017 Ukrainian Research Institute of Social and Forensic Psychiatry and Drug Abuse Ministry of Health of Ukraine

All rights to materials placed on the site are protected in accordance with the legislation of Ukraine

During all this time:

Unique visitors: